Ta strona internetowa korzysta z plików cookies w celu poprawiania jakości świadczonych usług oraz personalizacji oferty dla klientów zgodnie z ochroną danych osobowych. Ustawienia cookies możesz sobie przystosować. Zamknij

Kontakty

RSBP spol. s r.o.
Pikartská 1337/7
716 00 Ostrava
Republika Czeska

E-mail: rsbp@rsbp.cz
Nr telefonu: +420 596 252 170
NIP: CZ45196508

Dział Serwisowy
Hotline: +420 737 289 803 (non-stop)
Nr telefonu: +420 569 252 176
E-mail: service@rsbp.cz

Dział Marketingu
Nr telefonu: +420 596 252 184
E-mail: marketing@rsbp.cz

Dział Handlowy
Nr telefonu - EN: +420 596 252 193
Nr telefonu - CZ/SK: +420 596 252 194
E-mail: sales@rsbp.cz

Rachunek bankowy prowadzony w CZK
1208742761/0100
IBAN: CZ4401000000001208742761
SWIFT: KOMB CZ PP

Rachunek bankowy prowadzony w EUR
IBAN: CZ0701000000271178050237
SWIFT: KOMB CZ PP

Marcin Chromec

Menedżer handlowy dla Polski

Nr tel.:+420 731 505 718
+48 792 408 755
E-mail:chromec@rsbp.cz
Mówi:PL, EN, CZ

Samuel Varga

Menedżer handlowy FIREPRO
Specjalista ochrony przeciwpożarowej

Nr tel.:+420 737 289 805
E-mail:svarga@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Jan Hlavenka

Menedżer handlowy dla zagranicy
Specjalista ochrony przeciwwybuchowej

Nr tel.:+420 725 719 981
E-mail:hlavenka@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Nikol Vymazalová

Asystentka handlowa dla zagranicy

Nr tel.:+420 773 745 228
E-mail:vymazalova@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Filip Ďurica

Menedżer handlowy dla Czech i Słowacji
Specjalista ochrony przeciwwybuchowej

Nr tel.:+420 775 415 653
E-mail:durica@rsbp.cz
Mówi:CZ, SK, EN

Martina Liďáková

Asystentka handlowa dla CZ/SK

Nr tel.:+420 731 505 717
E-mail:lidakova@rsbp.cz
Mówi:CZ

Narendar Padmanaban

Asystent Działu Handlowego dla Indii

Nr tel.:+420 778 777 628
E-mail:padmanaban@rsbp.cz
Mówi:EN, IND

Štefan Kormanik

Kierownik Działu Serwisowego

Nr tel.:+420 737 289 803
E-mail:kormanik@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN, PL, SK

Alena Dvořáčková

Asystentka Działu Serwisowego

Nr tel.:+420 731 505 719
E-mail:dvorackova@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Tomáš Wyka

Dyrektor Techniczny

Nr tel.:+420 731 505 715
E-mail:wyka@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Pavel Jílek

Menedżer projektów senior

Nr tel.:+420 731 505 716
E-mail:jilek@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Petr Grygar

Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Nr tel.:+420 778 536 862
E-mail:grygar@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Lucie Jahnová

Menedżer marketingu

Nr tel.:+420 737 289 800
E-mail:jahnova@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN

Eva Haladejová

Kierownik Działu Ekonomicznego

Nr tel.:+420 731 505 714
E-mail:haladejova@rsbp.cz
Mówi:CZ, EN