Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit. Zavřít

Kontakty

RSBP spol. s r.o.
Pikartská 1337/7
716 07 Ostrava
Česká republika

E-mail: rsbp@rsbp.cz
Telefon: +420 596 252 170
IČ: 45196508
DIČ: CZ45196508
ID datové schránky: f9xydr3

Servisní oddělení
Hotline: +420 737 289 803 (non-stop)
Telefon: +420 596 252 176
E-mail: servis@rsbp.cz

Marketingové oddělení
Telefon: +420 596 252 184
E-mail: marketing@rsbp.cz

Obchodní oddělení
Telefon - CZ/SK: +420 596 252 194
Telefon - EN: +420 596 252 193
E-mail: obchod@rsbp.cz

Účet vedený v CZK
1208742761/0100
IBAN: CZ4401000000001208742761
SWIFT: KOMB CZ PP

Účet vedený v EUR
IBAN: CZ0701000000271178050237
SWIFT: KOMB CZ PP

Ing. Filip Ďurica

Obchodní manažer pro Česko a Slovensko
Specialista na výbuchovou ochranu

Telefon:+420 775 415 653
E-mail:durica@rsbp.cz
Hovoří:CZ, SK, EN

Samuel Varga

Obchodní manažer FIREPRO
Specialista na požární ochranu

Telefon:+420 737 289 805
E-mail:svarga@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Ing. Martina Liďáková

Asistentka obchodu pro CZ/SK

Telefon:+420 731 505 717
E-mail:lidakova@rsbp.cz
Hovoří:CZ

Mgr. Jan Hlavenka

Obchodní manažer pro zahraničí
Specialista na výbuchovou ochranu

Telefon:+420 725 719 981
E-mail:hlavenka@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Bc. Maxim Shershon

Obchodní manažer pro Rusko, státy SNS, Ukrajinu a Pobaltí

Telefon:+420 731 501 437
+7 916 340 6176
E-mail:shershon@rsbp.cz
Hovoří:RU, EN, CZ

Ing. Marcin Chromec

Obchodní manažer pro Polsko

Telefon:+420 731 505 718
+48 792 408 755
E-mail:chromec@rsbp.cz
Hovoří:PL, EN, CZ

Ing. Nikol Vymazalová

Asistentka obchodu pro zahraničí

Telefon:+420 773 745 228
E-mail:vymazalova@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Ing. Narendar Padmanaban

Asistent obchodního oddělení pro Indii

Telefon:+420 778 777 628
E-mail:padmanaban@rsbp.cz
Hovoří:EN, IND

Štefan Kormanik

Vedoucí servisního oddělení

Telefon:+420 737 289 803
E-mail:kormanik@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN, PL, SK

Alena Dvořáčková

Asistentka servisního oddělení

Telefon:+420 731 505 719
E-mail:dvorackova@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Ing. Tomáš Wyka

Technický ředitel

Telefon:+420 731 505 715
E-mail:wyka@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Pavel Jílek

Projektový manažer senior

Telefon:+420 731 505 716
E-mail:jilek@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Ing. Petr Grygar

Vedoucí konstrukce

Telefon:+420 778 536 862
E-mail:grygar@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Ing. Lucie Jahnová

Manažerka marketingu

Telefon:+420 737 289 800
E-mail:jahnova@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN

Eva Haladejová

Vedoucí ekonomického oddělení

Telefon:+420 731 505 714
E-mail:haladejova@rsbp.cz
Hovoří:CZ, EN