Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit. Zavřít

Newsroom

SOLIDS PARMA 2024

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh SOLIDS, který se uskuteční v italském městě Parma ve dnech 5. – 6. června 2024. Zeptejte se nás na novinky ve výbuchové ochraně. Najdete nás na stánku D46 v hale 8. 

PF 2024

Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce. Užijte si čas s rodinou a přáteli, sledujte své oblíbené filmy, dejte si dobré jídlo, bavte se ve sněhu nebo na pláži a mějte spoustu krásných chvil.

SOLIDS PARMA 2023

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh SOLIDS, který se uskuteční v italském městě Parma ve dnech 14. – 15. června. Zeptejte se nás na noviny ve výbuchové ochraně. Najdete nás na stánku B-22. 

Vractech 2022 Le Mans (6.-8.12.2022)

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh VRACTECH, konaný ve dnech 6. až 8. prosince 2022 ve francouzském Le Mans. Zastavte se za námi na stánku HC-B13.

Odborný seminář výbuchové ochrany

Firma RSBP spol. s r.o. Vás zve na odborný seminář výbuchové ochrany. Odborné přednášky budou doplněny praktickými ukázkami výbuchu a doprovodným programem.

Sledujte nás na sociálních sítích

RSBP je aktivní na sociálních sítích, najdete nás na LinkedInu, Twitteru, ale i Youtube. Sdílejte, likeujte a komentujte! Najdete nás pod hashtagy #rsbp #welimitrisk.

Spouštíme aktualizované webové stránky

Velmi nás těší, že se s vámi můžeme podělit o velkou novinu. RSBP dnešním dnem spouští úplně nový web s novým uživatelsky přívětivějším designem.

Prohlášení k situaci ohledně pandemie COVID-19

Se zhoršující se situací COVID-19 v České republice bychom rádi ujistili naše partnery a zákazníky, že u nás v RSBP jsme přijali přísná bezpečností opatření, která zajišťují hladký provoz firmy.

Výbuchová ochrana odsávacích systémů

Odsávací systémy jsou nedílnou součástí mnoha průmyslových procesů. Jejich hlavním úkolem je zachytit jemné částice prachu, ať se jedná o organické směsi nebo prachy lehkých kovů, z odsávaného vzduchu před jeho uvolněním do okolní atmosféry.

Jak ochránit sladovnu

Sladovny jsou nedílnou součástí potravinářského průmyslu. Vypracovaná studie RSBP vám ukáže všechny rizikové oblasti, včetně výběru té nejvhodnější ochrany.

RSBP riziku dává hranice již 30 let

Již třicet let se staráme o bezpečí vašich provozů. Během těchto tří dekád jsme se z malé ostravské firmy vypracovali mezi špičku na poli výbuchové ochrany. Obrací se na nás lidé z celého světa a my jsme rádi, že jim můžeme nabídnout naši odbornost a poskytnou jim kvalitní produkty zajišťující bezpečnost jejich pracovišť.

HRD systém je nyní FM Approved

S radostí vám chceme oznámit, že po několikaletém a přísném certifikačním procesu byl HRD systém na potlačení výbuchu schválen a nyní jej lze označit jako "FM Approved". 

Představujeme B-Flap I: Stejná, přesto lepší

Izolace výbuchu je nedílnou součástí návrhu protiexplozní ochrany, která chrání váš průmysl před ničivými následky výbuchu. Jejím primárním účelem je zabránit přenosu tlakové vlny a zastavit šíření plamene mezi propojenými technologiemi, čímž se předejde možným sekundárním výbuchům a poškození technologie se minimalizuje.

Izolace výbuchu: Efektivní metoda ochrany vaší technologie

Prach. Částice jejíž velikost se pohybuje v jednotkách mikrometrů. Rozvířený nebo usazený hořlavý prach v kombinaci s iniciačním zdrojem a kyslíkem vytváří život ohrožující situaci. Možný výbuch může nevratitelně poškodit výrobní linky nebo i větší části továrny. Pro mnoho průmyslových podniků je prach hlavní nebo vedlejší výrobní produkt.

Rozhovor pro Powtech World Magazine

Nenechali jsme si ujít příležitost informovat vás, že jsme se připojili k POWTECH World Magazine a úspěšně jsme se účastnili jejich projektu, který nahradil letošní veletrh Powtech v Norimberku.