Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit. Zavřít

HRD systém je nyní FM Approved

S radostí vám chceme oznámit, že po několikaletém a přísném certifikačním procesu byl HRD systém na potlačení výbuchu schválen a nyní jej lze označit jako "FM Approved". Tímto bychom se s vámi chtěli podělit o tento významný úspěch, kterého se nám podařilo dosáhnout. Zajímá vás co je to "FM Approved" a čím je výjimečné?

Co znamená FM Approved?

Ochranné systémy, které projdou pětisťupňovým certifikačním procesem získají známku "FM APPROVED", která je uznávána celosvětově napříč průmysly. Certifikát vystavuje testovací centrum FM Approvals, které provádí nezavislé testování. FM Approvals je součástí pojišťovací skupiny FM Global. FM Approvals se zaměřuje primárně na testování produktů, tak aby mohli svým klientům zajistit nejlepší možný druh ochrany jejich provozů. FM Approvals se vyznačuje přísnými bezpečnostními standardy týkajících se prevence škod a ztrát na majetku.

FM Global je jedna z největších komerčních pojišťoven v oblasti pojišťování majetku a prevence rizik se sídlem v USA a s působištěm po celém světě. Počátky společnosti sahají do roku 1835 a jsou spojeny se vznikem konceptu vzájemné spolupráce průmyslových podniků, pro kterou se záhy ustálil název Factory Mutual. Ve svém testovacím centru FM Approvals provádí nezávislé testování a certifikaci ochranných protiexplozních systému.

HRD systém na potlačení výbuchu je nyní FM Approved podle FM Approval Standard 5700.