Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit. Zavřít

Tiskové zprávy

RSBP riziku dává hranice již 30 let

Již třicet let se staráme o bezpečí vašich provozů. Během těchto tří dekád jsme se z malé ostravské firmy vypracovali mezi špičku na poli výbuchové ochrany. Obrací se na nás lidé z celého světa a my jsme rádi, že jim můžeme nabídnout naši odbornost a poskytnou jim kvalitní produkty zajišťující bezpečnost jejich pracovišť.

HRD systém je nyní FM Approved

S radostí vám chceme oznámit, že po několikaletém a přísném certifikačním procesu byl HRD systém na potlačení výbuchu schválen a nyní jej lze označit jako "FM Approved". 

Představujeme B-Flap I: Stejná, přesto lepší

Izolace výbuchu je nedílnou součástí návrhu protiexplozní ochrany, která chrání váš průmysl před ničivými následky výbuchu. Jejím primárním účelem je zabránit přenosu tlakové vlny a zastavit šíření plamene mezi propojenými technologiemi, čímž se předejde možným sekundárním výbuchům a poškození technologie se minimalizuje.

Izolace výbuchu: Efektivní metoda ochrany vaší technologie

Prach. Částice jejíž velikost se pohybuje v jednotkách mikrometrů. Rozvířený nebo usazený hořlavý prach v kombinaci s iniciačním zdrojem a kyslíkem vytváří život ohrožující situaci. Možný výbuch může nevratitelně poškodit výrobní linky nebo i větší části továrny. Pro mnoho průmyslových podniků je prach hlavní nebo vedlejší výrobní produkt.

Rozhovor pro Powtech World Magazine

Nenechali jsme si ujít příležitost informovat vás, že jsme se připojili k POWTECH World Magazine a úspěšně jsme se účastnili jejich projektu, který nahradil letošní veletrh Powtech v Norimberku.

Stránka 1 z 1