Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit. Zavřít

Obecné informace

SOLIDS PARMA 2023

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh SOLIDS, který se uskuteční v italském městě Parma ve dnech 14. – 16. června. Zeptejte se nás na noviny ve výbuchové ochraně. Najdete nás na stánku B-22. 

Vractech 2022 Le Mans (6.-8.12.2022)

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh VRACTECH, konaný ve dnech 6. až 8. prosince 2022 ve francouzském Le Mans. Zastavte se za námi na stánku HC-B13.

Odborný seminář výbuchové ochrany

Firma RSBP spol. s r.o. Vás zve na odborný seminář výbuchové ochrany. Odborné přednášky budou doplněny praktickými ukázkami výbuchu a doprovodným programem.

Sledujte nás na sociálních sítích

RSBP je aktivní na sociálních sítích, najdete nás na LinkedInu, Twitteru, ale i Youtube. Sdílejte, likeujte a komentujte! Najdete nás pod hashtagy #rsbp #welimitrisk.

Spouštíme aktualizované webové stránky

Velmi nás těší, že se s vámi můžeme podělit o velkou novinu. RSBP dnešním dnem spouští úplně nový web s novým uživatelsky přívětivějším designem.

Prohlášení k situaci ohledně pandemie COVID-19

Se zhoršující se situací COVID-19 v České republice bychom rádi ujistili naše partnery a zákazníky, že u nás v RSBP jsme přijali přísná bezpečností opatření, která zajišťují hladký provoz firmy.

Stránka 1 z 1