Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb a personalizaci nabídky zákazníkům v souladu s ochranou osobních údajů. Nastavení cookies si můžete upravit. Zavřít

Obecné informace

SOLIDS PARMA 2024

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh SOLIDS, který se uskuteční v italském městě Parma ve dnech 5. – 6. června 2024. Zeptejte se nás na novinky ve výbuchové ochraně. Najdete nás na stánku D46 v hale 8. 

PF 2024

Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce. Užijte si čas s rodinou a přáteli, sledujte své oblíbené filmy, dejte si dobré jídlo, bavte se ve sněhu nebo na pláži a mějte spoustu krásných chvil.

SOLIDS PARMA 2023

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh SOLIDS, který se uskuteční v italském městě Parma ve dnech 14. – 15. června. Zeptejte se nás na noviny ve výbuchové ochraně. Najdete nás na stánku B-22. 

Vractech 2022 Le Mans (6.-8.12.2022)

RSBP Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh VRACTECH, konaný ve dnech 6. až 8. prosince 2022 ve francouzském Le Mans. Zastavte se za námi na stánku HC-B13.

Odborný seminář výbuchové ochrany

Firma RSBP spol. s r.o. Vás zve na odborný seminář výbuchové ochrany. Odborné přednášky budou doplněny praktickými ukázkami výbuchu a doprovodným programem.

Sledujte nás na sociálních sítích

RSBP je aktivní na sociálních sítích, najdete nás na LinkedInu, Twitteru, ale i Youtube. Sdílejte, likeujte a komentujte! Najdete nás pod hashtagy #rsbp #welimitrisk.

Stránka 1 z 2  |  Další  |  Poslední