Čeština

Jazyky

TECHNIK REALIZACE A SERVISU

RSBP spol. s r.o., Ostrava – Radvanice, příjme pracovníka na pozici:

Náplň práce

  • montáž nových zařízení a jejich revize
  • koordinace realizace zakázek

Místo práce

  • ČR, Polsko, Slovensko
  • při znalosti cizích jazyků státy EU

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti
  • práci na tuzemských i zahraničních projektech
  • odpovídající platové ohodnocení  (25 000,- až 40 000,- Kč/měsíčně)
  • po zapracování služební automobil, notebook, telefon, firemní platební karta
  • zvyšování kvalifikace

Požadujeme

  • SŠ/vyučen v oboru elektro
  • osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., minim. § 6
  • znalost angličtiny a polštiny výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na adresu: servis@rsbp.cz  do kolonky „Předmět“ uveďte „Technik realizace a servisu“.

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme, berte prosím na vědomí, že Váš životopis nepostoupil do úzkého kola výběru a byl následně vymazán.

Součástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Chci poradit s výběrem