Čeština

Jazyky

TECHNIK REALIZACE A SERVISU

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • montáž nových zařízení a jejich revize
  • koordinace realizace zakázek

MÍSTO VÝKONU PRÁCE?

  • ČR, Polsko, Slovensko
  • při znalosti cizích jazyků státy EU

Požadujeme:

  • požadovaná praxe 1 rok
  • SŠ/vyučen v oboru elektro
  • osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • uživatelská znalost AJ
  • znalost polštiny výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • práci na tuzemských i zahraničních projektech
  • zvyšování kvalifikace
  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 25-letou tradicí
  • teambuildingové akce pro zaměstnance
  • služební telefon, automobil, notebook, odborná školení
  • zajímavé platové ohodnocení až 37 000,- Kč

Chcete být součástí našeho týmu?

V tom případě pošlete svůj životopis na adresu: servis@rsbp.cz email s heslem „TECHNIK REALIZACE A SERVISU“.

Součástí životopisu musí být následující prohlášení:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Chci poradit s výběrem