Français


Servis

V RSBP spol. s r.o. jsou zakázky řešeny od projekce, dodávky materiálu, instalace až po uvedení zařízení do provozu a zaškolení obsluhy. Tím však spolupráce s námi nekončí.

servis_auto

Kontakt:

Štefan Kormanik
Vedoucí servisního oddělení

Tel: +420 737 289 803
E-mail: servis@rsbp.cz

Pro vaše potřeby je k dispozici plně kvalifikované servisní oddělení, které je na telefonu 24 hodin/7 dní v týdnu a je připraveno kdykoliv pomoci s vaším aktuálním požadavkem.

Ať už se jedná o pravidelnou servisní prohlídku nebo akutní servisní zásah v případě aktivace systému při explozi nebo požáru. Servisní technici jsou schopni reagovat na vaše požadavky v dojezdových časech i do 24h.

Kromě pravidelných servisních služeb dle legislativy provádíme i opravy, dodávky náhradních dílů, či komplet novou realizaci v případech, kdy například rozšiřujete výrobní linku.

Servisujeme veškerá zařízení instalovaná naší společností, ať už od nás používáte techniku potlačení výbuchu, uvolnění výbuchu, požární ochranu lakovacích kabin a jiné. Kompletní portfolio najdete v sekci produkty.

Náplní servisní prohlídky je kontrola všech komponentů, tedy řídící ústředny, detekčního systému, hasicích lahví, konektorů detektoru, hasicích trysek, těsnění, uvolňovacích membrán, tlakových armatur, manometrů, ventilů, protiexplozních membrán, kontrola jednotlivých stavů řídící ústředny včetně odzkoušení.

Jak servisní proces probíhá

Po domluvení termínu servisní prohlídky s naším manažerem servisu vás v dáný termín kontaktuje náš proškolený technik, který provede veškeré servisní úkony v domluveném rozsahu. Po znovuzprovoznění systému obdržíte předávací protokol.

Naši technici jsou mimo jiné proškolení v bezpečnosti při práci ve výškách a disponují zdravotním osvědčením pro potravinářské provozy.

Obraťte se na naše servisní oddělení a spolupracujte pouze se špičkovými odborníky v oboru. RSBP je zde pro vás.


Je veux aider à la sélection