Čeština

Jazyky

PROJEKTANT

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • řízení projektu/zakázky
  • zpracování technické části nabídek a smluv
  • zodpovědnost za kompletnost dokumentace k projektu/zakázce
  • plánování a koordinování práce techniků k projektu/zakázce
  • příprava podkladů pro práci techniků k projektu/zakázce
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalosti a zkušenosti práce s ACAD
  • zkušenosti s řízením projektů
  • schopnost řešit zadané úkoly samostatně
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a nevšední práci
  • možnost se dále vzdělávat
  • praxi a přehled v zajímavém oboru
  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 25-letou tradicí
  • teambuildingové akce pro zaměstnance
  • služební telefon a notebook
  • zajímavé platové ohodnocení až 35 000,- Kč

Chcete být součástí našeho týmu?

V tom případě pošlete svůj životopis na adresu: kariera@rsbp.cz email s heslem „PROJEKTANT“.

Součástí životopisu musí být následující prohlášení:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Chci poradit s výběrem