Čeština

Jazyky

ASISTENT/KA MARKETINGU (I PRO ABSOLVENTY)

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • organizační a administrativní podpora marketingového týmu
  • evidence a správa dokumentů používaných při marketingové činnosti
  • příprava reklamních kampaní
  • zajištění a příprava podkladů k výrobě propagačních materiálů
  • rezervace a objednávání ubytování, letenek
  • analýza trhu a působení společnosti na trhu
  • příprava podkladů pro PR

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka (pokročilá)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalost práce na PC – MS Office
  • znalost obchodní korespondence
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme:

  • práci na tuzemských i zahraničních projektech
  • možnost se dále vzdělávat
  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 25-letou tradicí
  • teambuildingové akce pro zaměstnance
  • služební telefon a notebook
  • zajímavé platové ohodnocení až 28 000,- Kč

Chcete být součástí našeho týmu?

V tom případě pošlete svůj životopis na adresu: kariera@rsbp.cz email s heslem „ASISTENT MARKETINGU“.

Součástí životopisu musí být následující prohlášení:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Chci poradit s výběrem