Čeština

Jazyky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČR/SK, PL, ZAHRANIČNÍ TRH

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • získávání zakázek
  • udržování stávajících kontaktů
  • analýza trhu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxe v obchodní činnosti min. 3 roky
  • samostatnou práci na daném teritoriu
  • výbornou znalost angličtiny
  • znalost jazyka dané země výhodou
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • flexibilitu, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • práci na zahraničních projektech
  • možnost vzdělávání a kariérního postupu
  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 25-letou tradicí
  • teambuildingové akce pro zaměstnance
  • služební telefon, notebook, automobil
  • zajímavé platové ohodnocení až 50 000,- Kč

Chcete být součástí našeho týmu?

V tom případě pošlete svůj životopis na adresu: kariera@rsbp.cz email s heslem „OBCHDNÍ ZÁSTUPCE“.

Součástí životopisu musí být následující prohlášení:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Chci poradit s výběrem