Čeština

Jazyky

ASISTENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

RSBP spol. s r.o., Ostrava – Radvanice, příjme pracovníky na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Náplň práce

  • organizační a administrativní podpora oddělení
  • komunikace se zákazníkem
  • zadávání dat do informačního systému
  • příprava k fakturaci
  • rezervace ubytování, letenek

Nabízíme

  • zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení (18 000 až 22 000 Kč/měsíčně)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v daném oboru výhodou
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost obchodní korespondence
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na adresu: kariera@rsbp.cz. Do kolonky „Předmět“ uveďte „Administrativní pracovník“.

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme, berte prosím na vědomí, že Váš životopis nepostoupil do úzkého kola výběru a byl následně vymazán.

Součástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení:

„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“

Chci poradit s výběrem